fotelik samochodowy

Firma Caretero również ma w swojej ofercie foteliki regulowane, jak na przykład Diablo XL. Ten model posiada nowoczesny obszerny zagłówek oraz wykonany jest z miękkiego weluru. Wygląda dość elegancko i szykownie, dlatego można dopasować go do naszego nowego samochodu.

Co ważne zapewnia regulację oparcia, wpływając w ten sposób na komfort podróżowania naszego dziecka. Dodatkowo posiada zintegrowany z zagłówkiem system regulacji pasów, co pozwala dopasować się do wielkości dziecka. Zdejmowana tapicerka pozwala na zachowanie czystości.

fotelik-samochodowy-caretero-angel

 

Innym modelem tej firmy, jest Volante, który również posiada bardzo ładny wygląd. Dodatkowo zapewnia czterostopniową regulację oparcia oraz regulację zagłówka, dzięki czemu jazda, jest bezpieczna i komfortowa. Odpowiednie systemy pasów pozwalają zachować bezpieczeństwo na każdym etapie rozwoju naszego dziecka.

Atestowane foteliki do auta kupisz w TechSat24.pl

Bezpieczeństwo każdego dziecka, jest najważniejsze. Z tym stwierdzeniem chyba ciężko się nie zgodzić. Dlatego też nie ważne, czy dużo podróżujemy, czy zabieramy dziecko tylko raz w tygodniu, czy miesiącu samochodem. Zawsze musimy pamiętać o używaniu fotelika samochodowego. Tylko wtedy możemy zagwarantować swoim pociechom bezpieczeństwo podczas jazdy.