krzesełko-milly-mally-milano

Krzesełka do karmienia Milly Mally są rozwiązaniem dostosowanym do potrzeb dziecka i rodziców. Zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania sprawiają, że można krzesełka w pełni ustawić tak, jak nam się to podoba. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Krzesełka dostępne są w różnych wzorach i kolorach. W związku z tym, każdy znajdzie model, który będzie mógł być dostosowany do potrzeb i aranżacji wnętrza.

Krzesełka do karmienia Milly Mally występują w trzech wersjach:

  • Mini – praktyczne krzesełka do karmienia, które rozkładają się przy użyciu jego przycisku. Oferują wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Ponadto wyglądają znakomicie, dzięki nowoczesnemu designowi.
  • Max – krzesełka odznaczają się niepowtarzalnym designem i maksymalnym bezpieczeństwem. Posiadają wiele możliwości zastosowania. Służą zarówno do karmienia, jak i do zabawy. Będą na pewno towarzyszyły Twojemu dziecku podczas karmienia, zabawy, jak i nauki.
  • Active – funkcjonalne krzesełka do karmienia dostępne w atrakcyjnych cenach. Posiadają liczne możliwości regulacji wysokości siedziska. Można je w pełni dostosować do figury dziecka. Zdecydowanie sprawią, że dziecko będzie chciało w nich siedzieć.